Kto do mnie zagląda?

czwartek, listopada 14, 2013

Kobiece sprawy

Pisząc tytuł pomyślałam sobie: kobiece sprawy, trudne sprawy... :D Jednak daruję sobie tą drugą część :)

Witajcie znowu :) Jakoś mnie ostatnio naszło żeby troszkę do Was popisać, może też o innych sprawach niż kiedyś.
Chyba nie ma w tym skromnym gronie moich czytelników żadnego osobnika płci męskiej więc chyba mogę się spokojnie pożalić :p Bo w końcu komu ma się baba żalić o TYCH sprawach jak nie drugiej babie?! (Albo babom;)) Facet, choćby najlepszy i tak nigdy do końca go nie zrozumie.

Drugi dzień okresu to chyba dla każdej z nas nic miłego. Co prawda nie mogę już aż tak bardzo narzekać jak kiedyś. Kiedyś ten czas, równał się dla mnie z całkowitą masakrą, połączoną z omdlewaniem, płakaniem z bólu czy spędzaniem połowy nocy w toalecie (albo wszystkim naraz). Naszczęście mam to już za sobą. Jednak dzisiaj ciężki dzień za mną. Najpierw ból głowy, obżeranie się czym popadnie, potem ból brzucha i od południa nie jedzenie niczego... bądź tu mądra i zrozum sama siebie! :p

Swoją drogą, nie wiem czemu ale jakoś tabletki na ból głowy chyba na mnie nie działają... Może wy znacie jakieś dobre? Nie lubię się faszerować prochami, ale czasem chyba lepiej się wspomóc, tum bardziej, że nie chcę cały dzień leżeć i przez głupotę stracić cały dzień.

Ahhh, ciężkie to nasze życie kobiety :) Ciężkie ale w sumie, jakbym miała wybór, nigdy w życiu nie chciałabym być facetem.

Jak u Was to wygląda?

Nie marudzę już. Idę jeszcze chwilkę coś poczytać i dobranoc :)

2 komentarze:

  1. Ja na szczęście nie mam takich problemów jak Ty, u mnie najgorzej jest tylko pierwszego dnia, a później to już z górki.

    OdpowiedzUsuń
  2. No ja mam fajnie bo całkowicie bezboleśnie. Żadnych tabletek niestety Ci nie polecę bo ogólnie żadnych takowych nie biorę - jak mój lekarz powiedział z bólem trzeba się nauczyć żyć - ale o inny tutaj ból chodzi :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Wasze uwagi są dla mnie bardzo ważne :-)

NIE ZGADZAM SIĘ na kopiowanie i publikowanie gdziekolwiek mojej pracy. Przypominam, że jest to ZABRONIONE I KARALNE.